2020 Schedule

Friday February 07, 2020
Saturday February 08, 2020
Sunday February 09, 2020
Saturday February 15, 2020
Limestone
Saturday, February 15
12:00 PM
Queens (N.Y.)
Saturday, February 15
12:00 PM
@ Father Judge High School
Glenville State
Saturday, February 15
1:00 PM
Limestone
Saturday, February 15
3:00 PM
Queens (N.Y.)
Saturday, February 15
3:00 PM
@ Father Judge High School
Glenville State
Saturday, February 15
3:30 PM
Sunday February 16, 2020
Limestone
Sunday, February 16
12:00 PM
Glenville State
Sunday, February 16
1:00 PM
Limestone
Sunday, February 16
3:00 PM
Thursday February 20, 2020
Stonehill
Thursday, February 20
6:00 PM
@ Myrtle Beach, S.C.
Friday February 21, 2020
Friday, February 21
10:30 AM
@ Myrtle Beach, S.C.
Tiffin
Friday, February 21
1:00 PM
@ Fayetteville, N.C. JP Riddle Stadium
Friday, February 21
1:30 PM
@ Myrtle Beach, S.C.
Southern N.H.
Friday, February 21
4:00 PM
@ Myrtle Beach, S.C.
Franklin Pierce
Friday, February 21
4:30 PM
@ Myrtle Beach, S.C.
Saturday February 22, 2020
New Haven
Saturday, February 22
10:00 AM
@ Myrtle Beach, S.C.
Clarion
Saturday, February 22
10:00 AM
@ Fayetteville, NC
Stonehill
Saturday, February 22
11:00 AM
@ Myrtle Beach, S.C.
East Stroudsburg
Saturday, February 22
12:00 PM
@ Dinwiddie, Va.
Saint Anselm
Saturday, February 22
12:00 PM
@ Father Judge High School
Clarion
Saturday, February 22
12:45 PM
@ Fayetteville, NC
New Haven
Saturday, February 22
1:00 PM
@ Myrtle Beach, S.C.
East Stroudsburg
Saturday, February 22
2:30 PM
@ Dinwiddie, Va.
Southern N.H.
Saturday, February 22
2:30 PM
@ Myrtle Beach, S.C.
Saint Anselm
Saturday, February 22
3:00 PM
@ Father Judge High School
Southern N.H.
Saturday, February 22
5:30 PM
@ Myrtle Beach, S.C.
St. Thomas Aquinas
Saturday, February 22
6:00 PM
@ Myrtle Beach, SC
Sunday February 23, 2020
West Chester
Sunday, February 23
11:00 AM
@ Dinwiddie, Va.
St. Thomas Aquinas
Sunday, February 23
12:00 PM
@ Myrtle Beach, SC
Saint Anselm
Sunday, February 23
12:00 PM
@ Father Judge High School
Sunday, February 23
12:00 PM
@ Myrtle Beach, S.C.
Frostburg St.
Sunday, February 23
1:00 PM
@ Fayetteville, NC
West Chester
Sunday, February 23
1:30 PM
@ Dinwiddie, Va.
Saint Anselm
Sunday, February 23
3:00 PM
@ Father Judge High School
Wednesday February 26, 2020
Millersville
Wednesday, February 26
12:00 PM
Millersville
Wednesday, February 26
3:00 PM
Thursday February 27, 2020
Mercy
Thursday, February 27
3:00 PM
Friday February 28, 2020
Queens (N.Y.)
Friday, February 28
TBA
East Stroudsburg
Friday, February 28
10:00 AM
East Stroudsburg
Friday, February 28
12:30 PM
Friday, February 28
3:30 PM
Saturday February 29, 2020
Seton Hill
Saturday, February 29
TBA
@ Orlando, Fla. Spring Break Trip
Indiana (Pa.)
Saturday, February 29
10:00 AM
@ East Stroudsburg, Pa.
Millersville
Saturday, February 29
12:00 PM
Bentley
Saturday, February 29
12:00 PM
@ Lake Worth, Fla. (Sanraluces Sports Complex) 9 innings
Pace
Saturday, February 29
12:00 PM
Saint Rose
Saturday, February 29
12:00 PM
@ Wilson, N.C.
Saturday, February 29
1:00 PM
Millersville
Saturday, February 29
2:45 PM
Bentley
Saturday, February 29
3:00 PM
@ Lake Worth, Fla. (Sanraluces Sports Complex) 7 innings
Pace
Saturday, February 29
3:00 PM
Saturday, February 29
4:00 PM
Stonehill
Saturday, February 29
4:00 PM
@ Florida
Saint Rose
Saturday, February 29
6:30 PM
@ Wilson, N.C.
Sunday March 01, 2020
West Va. Wesleyan
Sunday, March 01
TBA
@ Orlando, Fla. Spring Break Trip
Tiffin
Sunday, March 01
TBA
@ Orlando, Fla. RUSSMATT Central Florida Invitational
Seton Hill
Sunday, March 01
TBA
@ Florida RUSSMATT Central Florida Invitational
Lake Erie
Sunday, March 01
11:00 AM
@ Wilson, N.C. Wilson Tobs Stadium
Bentley
Sunday, March 01
11:00 AM
@ Lake Worth, Fla. (Sanraluces Sports Complex)
Millersville
Sunday, March 01
12:00 PM
Stonehill
Sunday, March 01
12:00 PM
@ Florida
Pace
Sunday, March 01
12:00 PM
Millersville
Sunday, March 01
2:45 PM
Monday March 02, 2020
Monday, March 02
TBA
@ Auburndale, Fla. RUSSMATT Central Florida Invitational
Monday, March 02
TBA
@ Florida RUSSMATT Central Florida Invitational
Monday, March 02
6:00 PM
Florida National
Monday, March 02
6:30 PM
@ Florida
Tuesday March 03, 2020
Saginaw Valley
Tuesday, March 03
TBA
@ Orlando, Fla. Spring Break Trip
Saint Anselm
Tuesday, March 03
TBA
@ Florida RUSSMATT Central Florida Invitational
Adelphi
Tuesday, March 03
3:00 PM
Tuesday, March 03
6:00 PM
Wednesday March 04, 2020
Cedarville
Wednesday, March 04
TBA
@ Orlando, Fla. Spring Break Trip
Mercy
Wednesday, March 04
2:00 PM
Thursday March 05, 2020
West Va. Wesleyan
Thursday, March 05
TBA
@ Orlando, Fla. Spring Break Trip
Minn.-Crookston
Thursday, March 05
TBA
@ Orlando, Fla. Spring Break Trip
St. Cloud St.
Thursday, March 05
TBA
@ Florida RUSSMATT Central Florida Invitational
Thursday, March 05
11:00 AM
@ Florida
Friday March 06, 2020
Friday, March 06
TBA
@ Florida RUSSMATT Central Florida Invitational
Friday, March 06
TBA
@ Florida RUSSMATT Central Florida Invitational
West Virginia St.
Friday, March 06
11:00 AM
@ Cary, N.C.
Assumption
Friday, March 06
12:00 PM
@ Florida
East Stroudsburg
Friday, March 06
2:00 PM
Fla. Memorial
Friday, March 06
2:00 PM
Embry-Riddle (FL)
Friday, March 06
6:00 PM
Saturday March 07, 2020
Minn. St. Mankato
Saturday, March 07
TBA
@ Florida RUSSMATT Central Florida Invitational
Stonehill
Saturday, March 07
TBA
@ Lake Worth, Fla. (Santaluces Sports Complex)
Stonehill
Saturday, March 07
TBA
@ Lake Worth, Fla. (Santaluces Sports Complex)
Bloomsburg
Saturday, March 07
12:00 PM
East Stroudsburg
Saturday, March 07
12:00 PM
Fla. Memorial
Saturday, March 07
12:00 PM
Nova Southeastern
Saturday, March 07
1:00 PM
Embry-Riddle (FL)
Saturday, March 07
2:00 PM
Bloomsburg
Saturday, March 07
2:45 PM
East Stroudsburg
Saturday, March 07
3:00 PM
Fairmont St.
Saturday, March 07
3:30 PM
@ Cary, N.C.
Fla. Memorial
Saturday, March 07
3:30 PM
Assumption
Saturday, March 07
4:00 PM
@ Fort Lauderdale, Fla.
Embry-Riddle (FL)
Saturday, March 07
5:00 PM
Sunday March 08, 2020
American Int'l
Sunday, March 08
10:00 AM
@ Florida
Lincoln (Pa.)
Sunday, March 08
12:00 PM
Bloomsburg
Sunday, March 08
12:00 PM
Franklin Pierce
Sunday, March 08
1:30 PM
@ Cary, N.C.
Bloomsburg
Sunday, March 08
2:45 PM
Lincoln (Pa.)
Sunday, March 08
3:00 PM
Monday March 09, 2020
American Int'l
Monday, March 09
TBA
Stonehill
Monday, March 09
11:00 AM
@ Boca Raton, Fla.
Barry
Monday, March 09
6:00 PM
@ Miami Shores, FL
Tuesday March 10, 2020
New York Tech
Tuesday, March 10
TBA
@ Lantana, Fla.
Queens (N.Y.)
Tuesday, March 10
10:00 AM
@ Boca Raton, FL
East Stroudsburg
Tuesday, March 10
12:00 PM
East Stroudsburg
Tuesday, March 10
3:00 PM
Barry
Tuesday, March 10
6:00 PM
Wednesday March 11, 2020
American Int'l
Wednesday, March 11
TBA
@ Boca Raton, Fla.
Bentley
Wednesday, March 11
11:00 AM
@ Boca Raton, Fla. (Lynn University)
Stonehill
Wednesday, March 11
11:00 AM
@ Lake Worth, Fla. (Santaluces Sports Complex)
Le Moyne
Wednesday, March 11
12:00 PM
Le Moyne
Wednesday, March 11
2:45 PM
Wednesday, March 11
3:00 PM
Shippensburg
Wednesday, March 11
3:00 PM
Thursday March 12, 2020
New York Tech
Thursday, March 12
TBA
@ Lantana, Fla.
Florida National University
Thursday, March 12
TBA
@ Lantana, Fla.
Bentley
Thursday, March 12
11:00 AM
@ Delray Beach, Fla. (Little Fenway)
St. Thomas Aquinas
Thursday, March 12
12:00 PM
@ Cary, NC
Friday March 13, 2020
New York Tech
Friday, March 13
TBA
@ Lantana, Fla.
St. Thomas Aquinas
Friday, March 13
12:00 PM
@ Cary, NC
Southern N.H.
Friday, March 13
12:00 PM
Molloy
Friday, March 13
12:00 PM
@ Lake Worth, FL
Southern N.H.
Friday, March 13
3:00 PM
Adelphi
Friday, March 13
3:00 PM
@ Santaluces Sports Complex
Saturday March 14, 2020
American Int'l
Saturday, March 14
TBA
@ Boca Raton, FL
St. Thomas Aquinas
Saturday, March 14
11:00 AM
@ Cary, NC
Southern N.H.
Saturday, March 14
12:00 PM
New Haven
Saturday, March 14
12:00 PM
Lincoln (Pa.)
Saturday, March 14
12:00 PM
Southern N.H.
Saturday, March 14
3:00 PM
New Haven
Saturday, March 14
3:00 PM
Adelphi
Saturday, March 14
3:00 PM
@ Santaluces Sports Complex
Lincoln (Pa.)
Saturday, March 14
3:30 PM
Sunday March 15, 2020
Pace
Sunday, March 15
TBA
Pace
Sunday, March 15
TBA
Stonehill
Sunday, March 15
10:00 AM
@ Boca Raton, FL
Stonehill
Sunday, March 15
10:00 AM
@ Lake Worth, Fla. (Santaluces Sports Complex)
Lincoln (Pa.)
Sunday, March 15
1:00 PM
Monday March 16, 2020
Pace
Monday, March 16
4:00 PM
Tuesday March 17, 2020
Tuesday, March 17
12:00 PM
Tuesday, March 17
2:45 PM
Tuesday, March 17
3:00 PM
Tuesday, March 17
3:00 PM
Tuesday, March 17
5:30 PM
Tuesday, March 17
6:00 PM
Wednesday March 18, 2020
West Chester
Wednesday, March 18
2:00 PM
Bill Giles Invitational - Semifinal
Queens (N.Y.)
Wednesday, March 18
3:00 PM
Friday March 20, 2020
Friday, March 20
12:00 PM
Friday, March 20
12:00 PM
Friday, March 20
12:00 PM
Friday, March 20
1:00 PM
Friday, March 20
3:00 PM
Friday, March 20
3:00 PM
Friday, March 20
3:00 PM
Friday, March 20
4:00 PM
Saturday March 21, 2020
Saturday, March 21
12:00 PM
Saturday, March 21
12:00 PM
Saturday, March 21
12:00 PM
Saturday, March 21
2:45 PM
Saturday, March 21
3:00 PM
Saturday, March 21
3:30 PM
Saturday, March 21
3:30 PM
Saturday, March 21
6:30 PM
Sunday March 22, 2020
Sunday, March 22
12:00 PM
Sunday, March 22
3:00 PM
Tuesday March 24, 2020
Adelphi
Tuesday, March 24
3:30 PM
Molloy
Tuesday, March 24
4:00 PM
Wednesday March 25, 2020
Wednesday, March 25
12:00 PM
Wednesday, March 25
12:00 PM
Wednesday, March 25
1:00 PM
Wednesday, March 25
2:30 PM
Wednesday, March 25
3:00 PM
Wednesday, March 25
3:30 PM
Thursday March 26, 2020
Thursday, March 26
3:00 PM
Thursday, March 26
5:30 PM
Friday March 27, 2020
Friday, March 27
12:00 PM
Friday, March 27
12:00 PM
Friday, March 27
12:00 PM
Friday, March 27
2:30 PM
Friday, March 27
3:00 PM
Friday, March 27
3:00 PM
Saturday March 28, 2020
Saturday, March 28
TBA
Saturday, March 28
TBA
Saturday, March 28
12:00 PM
Saturday, March 28
12:00 PM
Saturday, March 28
12:00 PM
Saturday, March 28
12:00 PM
Saturday, March 28
12:00 PM
Saturday, March 28
2:30 PM
Saturday, March 28
3:00 PM
Saturday, March 28
3:00 PM
Saturday, March 28
3:00 PM
Saturday, March 28
3:00 PM
Sunday March 29, 2020
Sunday, March 29
2:00 PM
Nyack HS
Sunday, March 29
5:00 PM
Nyack HS
Tuesday March 31, 2020
Tuesday, March 31
12:00 PM
Tuesday, March 31
12:00 PM
Tuesday, March 31
12:00 PM
Tuesday, March 31
12:00 PM
@ Wilmington, DE
Tuesday, March 31
2:30 PM
Tuesday, March 31
2:30 PM
Tuesday, March 31
3:00 PM
Tuesday, March 31
3:00 PM
@ Wilmington, DE
Wednesday April 01, 2020
Post * ^
Wednesday, April 01
3:00 PM
Post * ^
Wednesday, April 01
5:30 PM
Friday April 03, 2020
Friday, April 03
12:00 PM
Friday, April 03
12:00 PM
Friday, April 03
12:00 PM
Friday, April 03
2:30 PM
Friday, April 03
3:00 PM
Friday, April 03
3:00 PM
Friday, April 03
3:00 PM
Friday, April 03
5:30 PM
Saturday April 04, 2020
Saturday, April 04
12:00 PM
Saturday, April 04
12:00 PM
Saturday, April 04
12:00 PM
Saturday, April 04
3:00 PM
Saturday, April 04
3:00 PM
Saturday, April 04
3:00 PM
Saturday, April 04
3:00 PM
Saturday, April 04
5:30 PM
Sunday April 05, 2020
Sunday, April 05
3:00 PM
Nyack HS
Sunday, April 05
5:30 PM
Nyack HS
Tuesday April 07, 2020
Mercy
Tuesday, April 07
3:00 PM
Wednesday April 08, 2020
Wednesday, April 08
12:00 PM
Wednesday, April 08
12:00 PM
Wednesday, April 08
12:00 PM
Wednesday, April 08
1:00 PM
Wednesday, April 08
1:00 PM
Wednesday, April 08
3:00 PM
Wednesday, April 08
3:00 PM
Wednesday, April 08
3:00 PM
Wednesday, April 08
3:30 PM
Wednesday, April 08
4:00 PM
Thursday April 09, 2020
Thursday, April 09
3:00 PM
West Chester
Thursday, April 09
3:00 PM
Tuesday April 14, 2020
Tuesday, April 14
12:00 PM
Tuesday, April 14
12:00 PM
Tuesday, April 14
1:00 PM
Tuesday, April 14
3:00 PM
Tuesday, April 14
3:00 PM
Tuesday, April 14
3:00 PM
Tuesday, April 14
3:00 PM
Tuesday, April 14
4:00 PM
Tuesday, April 14
5:30 PM
Wednesday April 15, 2020
Friday April 17, 2020
Friday, April 17
12:00 PM
Friday, April 17
12:00 PM
Friday, April 17
12:00 PM
Friday, April 17
2:30 PM
Friday, April 17
2:45 PM
Friday, April 17
3:00 PM
Friday, April 17
5:30 PM
Saturday April 18, 2020
Saturday, April 18
TBA
Saturday, April 18
TBA
Saturday, April 18
12:00 PM
Saturday, April 18
12:00 PM
Saturday, April 18
12:00 PM
Saturday, April 18
12:00 PM
Saturday, April 18
2:00 PM
Saturday, April 18
3:00 PM
Saturday, April 18
3:00 PM
Saturday, April 18
3:00 PM
Saturday, April 18
3:30 PM
Saturday, April 18
4:30 PM
Tuesday April 21, 2020
Queens (N.Y.)
Tuesday, April 21
3:00 PM
Wednesday April 22, 2020
Wednesday, April 22
12:00 PM
Wednesday, April 22
3:00 PM
Wednesday, April 22
3:00 PM
Wednesday, April 22
3:00 PM
Wednesday, April 22
5:30 PM
Wednesday, April 22
6:00 PM
Friday April 24, 2020
Friday, April 24
12:00 PM
Friday, April 24
12:00 PM
Friday, April 24
1:00 PM
Friday, April 24
3:00 PM
Friday, April 24
3:00 PM
Friday, April 24
4:00 PM
Saturday April 25, 2020
Saturday, April 25
TBA
Saturday, April 25
TBA
Saturday, April 25
12:00 PM
Saturday, April 25
12:00 PM
Saturday, April 25
3:00 PM
Nyack HS
Saturday, April 25
3:00 PM
Saturday, April 25
3:30 PM
Saturday, April 25
6:00 PM
Nyack HS
Sunday April 26, 2020
Sunday, April 26
12:00 PM
Sunday, April 26
2:45 PM
Tuesday April 28, 2020
Tuesday, April 28
2:00 PM
Millersville
Tuesday, April 28
3:00 PM
Saint Anselm
Tuesday, April 28
3:30 PM
Tuesday, April 28
5:00 PM
Kutztown
Tuesday, April 28
6:00 PM
Queens (N.Y.)
Tuesday, April 28
7:00 PM
Wednesday April 29, 2020
Assumption
Wednesday, April 29
TBA
Molloy
Wednesday, April 29
3:00 PM
Saturday May 02, 2020
Saturday, May 02
2:00 PM
@ CACC Tournament Play-in Game (@ Higher Seed)
Thursday May 07, 2020
Thursday, May 07
12:00 PM
@ Post University CACC Tournament (Double-Elimination)
Friday May 15, 2020
Friday, May 15
11:00 AM
@ TBD NCAA Division II East Regional Tournament
* Conference
^ Division
% Post season